Zeytinburnu / İSTANBUL info@ecemhasir.com

Hakkımızda - Ecem Hasır

    You are currently here!
  • Home
  • Hakkımızda

HASIR-TEL-DEMİR SEKTÖRÜNDE 26 YILLIK TECRÜBE.

Firmamız 1995 yılında kurulan firmamızda, çelik hasır, kafes hasır, kutu profil, npu demiri, npı demiri, köşebent lama, saç, kutu profil, siyah ve galvaniz borular, yırtılmış saç, delikli saç, boyalı bükümlü panel, jiletli tel, kesme taşı, elektrot ve benzeri ürünlerin temini, satışı ve teslimatı konularında profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

MALZEME KALİTESİ
98%
SERVİS KALİTESİ
92%
PROFESYONEL EKİP
94%

/ / ECEM HASIR

SIKÇA SORULAN SORULAR
?

MÜŞTERİ DESTEĞİ
96%

Fiyatlar, işin nerede (bölgede) olduğuna, miktarına, montaj yapılacak zemine arazi şartlarına (eğimli, düz, engebeli, kayalık, orman gibi),uygulanacak çitin özelliklerine ( tel kalınlığı, göz aralığı, yüksekliği vb. ) ve elektrik olup olmadığına bağlıdır. Dolayısıyla her iş için verilen fiyat farklıdır. Vereceğiniz bilgiler, sağlıklı fiyat almanız açısından önemlidir. Fiyat almadan önce, yapılacak işin kaç metre olduğu yerinde ölçülerek tespit etmek gerekir.

Evet, Türkiye' nin heryerine ürün gönderimimiz vardır.Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hammadde ve malzeme kalitesine göre sürekli değişkenlik gösteren tel örtü fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Güncel kur oranı ve malzeme kalitesine göre sürekli değişkenlik göstere nhasır fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

ÜRÜNLERİMİZ VE BİZİM HAKKIMIZDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.